Ustawka w TVP? Justyna Steczkowska ma radę dla Daniela Borzewskiego

Ustawka w TVP? Justyna Steczkowska ma radę dla Daniela Borzewskiego

W 14. edycji “The Voice of Poland” nie brakuje emocji. W tej odsłonie muzycznego show trenerami zostali: Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Landberry oraz Tomson i Baron. Trzeba przyznać, że poziom reprezentowany przez uczestników jest naprawdę wysoki i trudno jednoznacznie stwierdzić, kto z nich powinien wygrać. Jednak autorka piosenki “Dziewczyna szamana” miała pewne uwagi co do występu Daniela Borzewskiego, który dzięki głosowaniu widzów przeszedł do kolejnego etapu. Wokalistka stwierdziła, że Mister Polski 2019 z odcinka na odcinek prezentuje się coraz lepiej, ale potrzebuje jeszcze kilku lekcji śpiewu.Daniel Borzewski zdobył tytuł Mistera Polski w 2019 r. Jednak to nie jedyne osiągnięcia w jego bogatej karierze. 27-latek jest również tancerzem, który zyskał popularność dzięki udziałowi w grupie tanecznej Volt. Obecnie nie współpracuje on już z Agustinem Egurrolą. Uczestnik “The Voice of Poland” wielokrotnie brał udział w produkcjach TVP takich jak: “Jaka to melodia?”, “Sylwester Marzeń z Dwójką” czy “Dance Dance Dance”. Tańczył on również u boku Rafała Brzozowskiego na eurowizyjnej scenie w 2021 r.

Widzowie zarzucają TVP ustawkę. “Sylwester marzeń, a potem na Eurowizję”

Internauci są zaskoczeni tym, że Daniel Borzewski przeszedł do kolejnego etapu show. Ich zdaniem uczestnicy, którzy pożegnali się z programem wypadli dużo lepiej.

No błagam. Kolejny raz odpada bardzo dobry głos. Zastanawiam się tylko z jakiej racji przeszedł Daniel, który miał wyraźny problem z intonacją. Może powinni zmienić nazwę programu na “Dancer of Poland”?Tancerz, który pracuje w TVP przepychany jest chyba po znajomości

Czyli Daniel to wasz nowy pupilek? Już tylko sylwester marzeń, a potem do Szwecji na Eurowizję

— pisali.

Source link

CharotarHub
We will be happy to hear your thoughts

Leave a replyCharotar Hub
Logo
%d bloggers like this: